Magazyn Muzyczny RUaH


  Krzyż jest darem,
  który dobry Bóg
  zsyła swoim przyjaciołom.

  (św. Jan Maria Vianney)
Sitemap
Mapa witryny
| Kontakt | Reklama
Search
Paganini internetowy sklep muzyczny
28 czerwca 2017

Strona Główna » Patronat medialny » Rafał Jarosiewicz „Miłość chodzi po Woodstocku”

Patronat medialny

Rafał Jarosiewicz „Miłość chodzi po Woodstocku”
03/02/2008

Miałem wybór: albo ucieknę (przecież nikt nie wie o tym, co dzieje się we mnie), albo zaryzykuję i sprawdzę, czy to jest naprawdę od Jezusa. Jeśli od Niego, to owoce będą piękne. Zaryzykowałem!


ks. Rafał Jarosiewicz
„Miłość chodzi po Woodstocku”


Miałem wybór: albo ucieknę (przecież nikt nie wie o tym, co dzieje się we mnie), albo zaryzykuję i sprawdzę, czy to jest naprawdę od Jezusa. Jeśli od Niego, to owoce będą piękne. Zaryzykowałem! Nie żałuję tego wyboru! Podszedłem na skraj sceny, przeżegnałem się i oczywiście usłyszałem głosy: "O, ksiądz! (Klecho) Skacz! Skacz, ksiądz!"... Ludzie pod sceną podali sobie ręce. Skoczyłem. Momentalnie moimi najlepszymi kolegami stało się ok. 40 punków, którzy chcieli mnie na rękach nosić. (...) To ja potrzebowałem tego skoku, by powiedzieć sobie, że zależy mi na Jezusie ukrytym w tych dzieciakach...

Chcę dzielić się tym wszystkim, co działo się, gdy podejmowałem trud ewangelizacji. Myślę, że mógłbym o tym napisać kilkaset stron, ale chcę wybrać tylko te momenty, które przypominały mi się podczas osobistej modlitwy, i które uważam za najważniejsze. Mogą one tym samym wprowadzić nas jeszcze głębiej w ewangelizację, pokazując osobę Jezusa, który kocha człowieka, tęskni za nim, szuka go, który jak Dobry Pasterz pochyla się nad każdym, bierze na swoje ramiona.

Ks. Rafał Jarosiewicz (ur. 1976 r.) - posługuje w diecezji Siedleckiej. Doktorant teologii duchowości na UKSW w Warszawie. Od 13 lat głosi ewangelię wśród młodzieży. Związany ze Szkołą Nowej Ewangelizacji.

Wkrótce na www.ruah.pl wywiad z autorem. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa paganini.
 
Książka do kupienia na www.paganini.com.pl.

Magazyn Muzyczny RUaH.pl jest patronem medialnym książki.do góry